KONSULTUOJAME

Parinksime tinkamiausią vėdinimo įrangą pagal Jūsų poreikius ir biudžetą. Konsultacijas teikiame įvairiuose statybos ar remonto darbų etapuose.

MONTUOJAME

Apmokome, kaip naudotis ir prižiūrėti vėdinimo sistemą, kaip valdyti rekuperatorių, jei keičiasi įpročiai bei poreikiai.

PROJEKTUOJAME

Galime įvertinti jūsų turimą vėdinimo sistemą, patarti dėl jos eksplotacijos. Jei reikės pasiūlysime, kaip sistemą sureguliuoti ar išvalyti.būtų tiekiamas švarus oras.

KAS YRA REKUPERATORIUS?

Rekuperatorius – vėdinimo įrenginys su šilumos atgavimu (rekuperacija). Rekuperatorius yra vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių būdų vėdinti pastatus, nes jis ne tik tiekia šviežią orą į patalpas, bet jį dar išvalo nuo dulkių, žiedadulkių ir vabzdžių. Rekuperatorius taip pat šalina iš patalpų kvapus bei blogą orą jo šilumą panaudodamas pašildyti tiekiamam orui. Pasirinkus efektyvų rekuperatorių nebereikia jokių papildomų energijos šaltinių pašildyti tiekiamam orui, nes šiuolaikiniai modernūs šilumokaičiai sugeba grąžinti iki 95% šilumos. Renkantis rekuperatorių kaina nėra svarbiausias argumentas, nes su žema kaina ar akcija dažniausiai gausite rekuperatorių, kurio eksploatacijos išlaidos gali būti nuo 2 iki 5 kartų didesnės, o kartais ir daugiau, nes jie dėl prasto šilumos grąžinimo koeficiento, šaltuoju periodu, dažnai jungs elektrinį šildytuvą tiekiamam orui pašildyti. Į Lietuvos rinką yra tiekiama nemažai skirtingų gamintojų rekuperatorių, bet reikia suprasti, kad ne visi yra pritaikyti efektyviai dirbti mūsų klimatinėmis sąlygomis. Todėl prieš pasirenkant rekuperatorių, visada siūlome pasikonsultuoti ir sužinoti, kokie yra kitų vartotojų atsiliepimai apie konkretų įrenginį.