Kondicionierių montavimas: darbus patikėkite profesionalams!

Gaukite nemokamą pasiūlymą savo namams:

Ne vienerius metus specializuojamės kondicionierių ir rekuperatorių įrengime, todėl galime pasiūlyti efektyvų sprendimą kiekvienai patalpai – nuo vėdinimo sistemos projekto iki įrengimo darbų.

  kondicionieriu montavimas

  Atsižvelgiant į šiuolaikinių pastatų sandarumą, vėdinimo sistemos klausimas tampa neišvengiamas.

  Nors galima ieškoti alternatyvių vėdinimo sprendimų, ilgametę patirtį vėdinimo srityje turintys profesionalai vienareikšmiškai rekomenduoja rinktis rekuperatorių.

  Tik konkrečiam pastatui parinkta, profesionaliai suprojektuota ir įrengta rekuperacinė sistema leis užtikrinti iš tiesų komfortabilią gyvenimo ir darbo aplinką.

  Darbus patikėkite profesionalams

  Kondicionierių montavimas yra tas darbas, kurį geriausiai atliks profesionalai. Labai dažnai žmonės įsigydami kondicionierių nesureikšmina jo montavimo darbų. Vieni nusprendžia, kad tokius darbus gali atlikti patys, o kiti pagalbos kreipiasi į draugą ar kaimyną. Tačiau labai svarbu yra žinoti tai, kad kondicionierius geriausiai atliks savo funkcijas ir džiugins savo efektyvumu tik tuomet, kai jo montavimo darbai bus patikėti kondicionierių montavimo srityje patirties turintiems ir savo darbą išmanantiems specialistams.

  Tad kur kreiptis, kad kondicionierių montavimas būtų atliktas greitai, kokybiškai ir profesionaliai? Ką reikia žinoti prieš susiruošus įsirengti kondicionierių? Turime atsakymus į visus šiuos klausimus ir esame pasirengę atlikti kondicionierių montavimo darbus.

  Kondicionierių montavimas: kaip pasiruošti?

  Kondicionierių montavimas, kaip jau minėjome, turi būti patikėtas specialistams. Tačiau prieš nusprendžiant įsigyti ir įsirengti kondicionierių reikia tam tinkamai pasiruošti. Kaip vyksta šis pasiruošimas? Pirmiausia įvertinkite patalpų, kuriose planuojate įrengti kondicionierių, plotą ir kitas bendras savybes. Kodėl tai taip svarbu? Todėl, kad nuo patalpų dydžio ir kitų savybių priklauso, kokio galingumo ir kokiomis funkcijomis pasižymintis kondicionierius jums bus reikalingas. Be to, turite apsispręsti, koks kondicionierius geriausiai pateisins jūsų turimus lūkesčius: ar sieninis kondicionierius, ar kanalinis kondicionierius. Dar reikėtų pažymėti, kad oro kondicionierių geriausia yra įsirengti prieš atliekant patalpų vidaus apdailos darbus, nes tuomet kondicionieriaus montavimas vyksta paprasčiau ir atrodo estetiškiau. Taip pat nepamirškite apgalvoti vietos, kur bus statomas išorinis kondicionieriaus blokas tam, kad būtų užtikrintas efektyvus kondicionieriaus veikimas ir lengva jo priežiūra.

  Nesate tikri, kad visus šiuos pasiruošimo darbus galite atlikti patys? Kreipkitės į specialistus, kurie apžiūrės bei įvertins patalpas ir patars visais kondicionieriaus įsigijimo bei montavimo klausimais.

  Kondicionierių montavimas: kokie darbai bus atlikti?

  Kondicionierių montavimas vyksta tam tikrais etapais. Pirmiausia patalpose, kuriose ruošiamasi įrengti oro kondicionierių, yra išvedžiojami elektros lizdai. Tuomet yra pradedamas išorinio bloko montavimas. Sumontavus išorinį bloką yra montuojamas vidinis kondicionieriaus blokas. Reikėtų pažymėti, kad dėl vietos, kurioje kabės vidinis blokas, geriausia yra pasikonsultuoti su kondicionieriaus montavimo darbus atliekančiais specialistais. Specialistai jums patars, kur geriausia kabinti oro kondicionierių, kad jis puikiai atliktų savo funkcijas ir patenkintų visus jūsų turimus poreikius. Sumontavus vidinį bloką yra sujungiami elektros laidai ir freono vamzdžiai tarp kondicionieriaus blokų. Taip pat montavimo metu yra sumontuojamas ir drenažinis vamzdelis, kuris gali būti išvedamas į lauką arba pajungiamas prie specialaus rezervuaro. Pasibaigus visiems šiems darbams kondicionierius kabės tinkamoje vietoje ir be priekaištų atliks savo darbą. Žinoma tam, kad išties būtų užtikrintas nepriekaištingas kondicionieriaus veikimas specialistai dar kartą patikrins kondicionierių visuose darbo rėžimuose. Tad patikėjus kondicionieriaus montavimą savo srities profesionalams jūs džiaugsitės itin kokybiškai atliktais darbais ir itin kokybišku patalpų oru.

  Kondicionierių montavimas: jums geriausia kaina

  Kondicionierių montavimas gali būti atliktas už jums geriausią kainą, tik reikia kreiptis į savo srities profesionalus ir patikėti jiems visus darbus. Labai dažnai žmonės nusprendžia patys įsirengti oro kondicionierių manydami, kad taip pavyks sutaupyti. Deja, dažniausiai nekokybiškai atlikti darbai ne tik nepadeda sutaupyti, bet ir pridaro nuostolių. Todėl leiskite kondicionieriaus montavimo darbus atlikti specialistams, pasitarkite dėl kondicionieriaus modelio, aptarkite patalpos specifiką, įvertinkite reikalingas medžiagas ir džiaukitės galutiniais rezultatais – kokybiškai atliktu darbu, geromis kainomis, puikiai veikiančiu oro kondicionieriumi ir šviežiu bei gaiviu patalpų oru.

  Susisiekite su mumis ir papasakokite savo viziją.

  Mes padėsime išsirinkti geriausią
  variantą kainos ir kokybės atžvilgiu.