Ortakių sistemos – itin populiarus ir daugelio mėgstamas vėdinimo būdas. O taip yra todėl, nes ortakių sistemos efektyviai vėdina patalpas, jas nesunku įrengti ir jų puikiai atliekamu darbu galima džiaugtis ilgus metus. Tačiau prieš renkantis šį vėdinimo būdą svarbu žinoti, kad ortakių sistemos gali būti: lanksčios ir cinkuotos. Reikėtų pastebėti, kad ieškantys geriausių vėdinimo sprendimų dažniausiai renkasi lanksčias ortakių sistemas.

Jei ir jus domina kokybiškos, efektyvios, greitai įrengiamos ir patraukliomis kainomis pasižyminčios lanksčių ortakių sistemos, tuomet tokių dairykitės rekuperacijosmeistrai.lt. Esame tikri, kartu su mumis tikrai priimsite geriausią vėdinimo sprendimą.

Filter

Lanksčios ortakių sistemos: kuo ypatingos?

Ortakių sistemos, kaip jau minėjome, yra šiuolaikiškas, modernus ir dažniausiai visus lūkesčius pateisinantis patalpų vėdinimo būdas. Reikėtų pažymėti, kad ortakių sistemų veikimo principas yra praktiškai toks pat kaip ir kitų vėdinimo sistemų – specialių ortakių pagalba iš patalpų ištraukiamas jau panaudotas oras, o į vidų per kitus ortakius įleidžiamas šviežias oras. Taip pat svarbu išskirti, kad cinkuotos ortakių sistemos dažniausiai yra pasirenkamos komercinėms patalpoms, nes joms reikalingas didesnis oro kiekis nei gyvenamosioms patalpoms. Na, o lanksčios ortakių sistemos yra dažnas pasirinkimas tiek gyvenamosiose patalpose, tiek biuruose. Kuo šios ortakių sistemos ypatingos?

  • Lanksčios ortakių sistemos užima mažiau vietos nei cinkuotos ortakių sistemos;
  • Lanksčių ortakių sistemų montavimas – greitas ir nesudėtingas;
  • Lanksčių ortakių sistemos yra itin higieniškos;
  • Šias ortakių sistemas – lengva prižiūrėti;
  • Efektyviai valo orą, kelia mažai triukšmo ir tarnauja ilgą laiką.

Tad jei nusprendėte įsirengti puikiai veikiančią bei šiuolaikišką lanksčių ortakių sistemą, tuomet tokios ieškokite pas mus. Čia jūsų laukia ne tik pasirinkimo įvairovė ir aukščiausia kokybė, bet taip pat ir lanksčios ortakių sistemos įrengimui reikalingi priedai: difuzorių dėžutės, jungtys, kolektoriai, lanksčios ortakių sistemos ortakiai. Įsigysite viską, ko reikia, kad džiaugtumėtės be priekaištų veikiančia ortakių sistema ir kvėpuotumėte gaiviu oru. Turite klausimų? Kreipkitės, mūsų komanda yra pasirengusi padėti!