Plokštelinai rekuperatoriai sulaiko 75-95 procentus šilumos. Šiuose įrenginiuose oro srautą atskiria plokštelinis šilumokaitis, leidžiantis iš patalpos ištraukiamam orui greitai sušildyti į patalpas patenkantį lauko orą. Šis vėdinimo būdas ypač efektyviai sumažina virtuvės ir kitus kvapus, nes į plokštelinį šildytuvą iš patalpos ir lauko patenkantis oras nėra visiškai susimaišęs. Tinka naudoti odontologijos klinikose, kosmetologijoje ir kitose įstaigose.

Filter

Ar plokštelinis rekuperatorius sausina orą?

Jei nerimaujate dėl visiško oro sausumo ir nerimaujate, kad drėgmė negrįš į jūsų kambarį. Drėgmės kiekis patalpoje tiesiogiai priklauso nuo žmonių skaičiaus patalpoje. Augalai taip pat padeda palaikyti gerą dregmės lygį. Dviejų ar trijų asmenų šeima, gyvenanti 100–150 kvadratinių metrų namuose, pasigamina pakankamai dregmės kasdienei veiklai, tokiai kaip indų plovimas, dušas ir maisto gaminimas. Tokiu būdu santykinė oro drėgmė patalpose pasiekia normalią 45-60 % koncentraciją.

Jei drėgmė žema, šaltesniais mėnesiais rekomenduojame naudoti buitinį drėkintuvą. Lengvai pasiekiamas ir energiją taupantis įrenginys sukuria nereikalaujančią priežiūros ir komfortišką patalpų aplinką bei leidžia patogiai valdyti savo namų drėgmės lygį.