Akcija

REKUPERATORIUS KOMFOVENT DOMEKT-R-450-V

1947.25 2119.19 

Išvalyti
Apžiūros pusė rekuperatoriui

Kairinė apžiūros pusė, Dešininė apžiūros pusė

Gamintojas

Komfovent

Šilumos grąžinimas, %

85

Našumas, m3/h

491

Montavimo variantas

Vertikalus

Įtampa V/Hz

~220-240/50

Pulteliai Komfovent

C6.1, C6.2

Energetinė klasė

A+

Įrenginio tipas:

Sorbcinis, Kondensacinis

Aprašymas

 • KOMFOVENT DOMEKT serijos vėdinimo įrenginiai skirti gyvenamųjų patalpų (butų, individualių namų, renovuojamų patalpų) vėdinimui.DOMEKT serijos vėdinimo įrenginių privalumai ir nauda:
  • Sveiko mikroklimato užtikrinimas – švarus ir šviežias patalpų oras;
  • Nedidelis energijos sunaudojimas;
  • Efektyvus energijos atgavimas – iš šalinamo oro atgaunama iki 90% šilumos;
  • Kompaktiški matmenys bei universalios apžiūros pusės – įrenginiai lengvai sumontuojami;
  • Tylus įrenginių darbas;
  • Paprastas ir patogus įrenginių valdymas.

  KOMFOVENT rotaciniai šilumogrąžiai gali būti 2 tipų:

  • Kondensacinis šilumogrąžis pagamintas iš aliuminio folijos. Efektyviai taupo šilumą ir dalinai regeneruoja drėgmę žiemą.
  • Sorbcinis (higroskopinis) šilumogrąžis, pagamintas iš higroskopinės aliuminio folijos. Efektyviausiai kontroliuoja drėgmę: žiemą efektyviau sudrėkina per daug sausą tiekiamą orą, o vasarą nepraleidžia į patalpas perteklinės drėgmės užtikrindamas daug geresnį komfortą bei mažesnes energijos sąnaudas.

  Valdymo automatika

  2017 m. prekyboje pasirodė naujoji Komfovent C6 valdymo automatika, integruota į Domekt serijos įrenginius.
  Pagrindinis C6 automatikos tikslas – savarankiškai palaikyti tinkamiausią patalpų mikroklimatą, priderinant sistemos veikimą prie kasdienių vartotojo poreikių. Kurdami šią automatiką gamintojai siekė užtikrinti efektyvų vėdinimo sistemos darbą minimaliomis energijos sąnaudomis.

  C6 valdymo automatika suprojektuota taip, kad mažai apie vėdinimą nusimanantiems vartotojams užtenka tik įjungti pultelį ir pamiršti apie papildomą sistemos valdymą – išmanioji automatika kontroliuos sistemos darbą. Įvairūs veikimo režimai yra iš anksto užprogramuoti skirtingoms eksploatavimo sąlygoms. Valdyti įrenginį dar paprasčiau, naudojant automatinę oro kokybės kontrolę – parenkamas tinkamiausias veikimo režimas, užtikrinantis komfortiškas oro sąlygas patalpose. Patogi vartotojo sąsaja leidžia intuityviai valdyti vėdinimo įrenginį.
  Patyrę vartotojai gali reguliuoti įrenginio darbą pagal specifinius poreikius, kadangi yra numatyta daug papildomų galimybių ir nustatymų.

  Energijos taupymas

  Įdiegti pažangūs energijos taupymo režimai užtikrina minimalias energijos sąnaudas. Efektyvumo ir energijos suvartojimo indikacija leidžia stebėti ir atlikti tinkamiausius įrenginio veikimo nustatymus. Suvartojamos energijos skaitikliai nurodo, kiek šiluminės energijos sutaupėte, bei kokios yra įrenginio komponentų suvartotos energijos sąnaudos. Budėjimo režime vėdinimo įrenginys naudoja iki 1 W elektros energijos!

  Nuotolinis valdymas

  C6 valdymo automatikoje yra integruotas web serveris, suteikiantis galimybę vėdinimo įrenginį valdyti kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu nuotoliniu būdu. Mobilioji programėlė “Komfovent control” ir valdymo pultelis turi analogišką sąsają, todėl įrenginio valdymas bus paprastas ir patogus.