REKUPERATORIUS KOMFOVENT DOMEKT-R-700-F

3305.72 3390.42 

Išvalyti
Apžiūros pusė rekuperatoriui

Kairinė, Dešininė

Energetinė klasė

A+

Gamintojas

Komfovent

Šilumos grąžinimas, %

83

Našumas, m3/h

686

Montavimo variantas

Palubinis

Įtampa V/Hz

~220-240/50

Pulteliai Komfovent

C6.1, C6.2

Aprašymas

 • KOMFOVENT DOMEKT serijos vėdinimo įrenginiai skirti gyvenamųjų patalpų, kurių bendras plotas yra 40-250 m² (butų, individualių namų, renovuojamų patalpų), vėdinimui.DOMEKT serijos vėdinimo įrenginių privalumai ir nauda:
  Sveiko mikroklimato užtikrinimas – švarus ir šviežias patalpų oras;
  Nedidelis energijos sunaudojimas;
  Efektyvus energijos atgavimas – iš šalinamo oro atgaunama iki 90% šilumos;
  Kompaktiški matmenys bei universalios apžiūros pusės – įrenginiai lengvai sumontuojami;
  Tylus įrenginių darbas;
  Paprastas ir patogus įrenginių valdymas;
  Atliekamos dvi funkcijos: patalpų vėdinimas ir oro ištraukimas nuo kaitlentės.

   Su Komfovent C6 Jūsų namai taps išmaniaisias

  2017 m. prekyboje pasirodė naujoji Komfovent C6 valdymo automatika, integruota į Domekt serijos įrenginius.
  Pagrindinis C6 automatikos tikslas – savarankiškai palaikyti tinkamiausią patalpų mikroklimatą, priderinant sistemos veikimą prie kasdienių vartotojo poreikių. Kurdami šią automatiką taip pat siekėme užtikrinti efektyvų vėdinimo sistemos darbą minimaliomis energijos sąnaudomis.

  Naujokams ir patyrusiems

  C6 valdymo automatika suprojektuota taip, kad mažai apie vėdinimą nusimanantiems vartotojams užtenka tik įjungti pultelį ir pamiršti apie papildomą sistemos valdymą – išmanioji automatika kontroliuos sistemos darbą. Įvairūs veikimo režimai yra iš anksto užprogramuoti skirtingoms eksploatavimo sąlygoms. Valdyti įrenginį dar paprasčiau, naudojant automatinę oro kokybės kontrolę – parenkamas tinkamiausias veikimo režimas, užtikrinantis komfortiškas oro sąlygas patalpose. Patogi vartotojo sąsaja leidžia intuityviai valdyti vėdinimo įrenginį.
  Patyrę vartotojai gali reguliuoti įrenginio darbą pagal specifinius poreikius, kadangi yra numatyta daug papildomų galimybių ir nustatymų.

  Energijos taupymas

  Įdiegti pažangūs energijos taupymo režimai užtikrina minimalias energijos sąnaudas. Efektyvumo ir energijos suvartojimo indikacija leidžia stebėti ir atlikti tinkamiausius įrenginio veikimo nustatymus. Suvartojamos energijos skaitikliai nurodo, kiek šiluminės energijos sutaupėte bei kokios yra įrenginio komponentų suvartotos energijos sąnaudos. Budėjimo režime vėdinimo įrenginys naudoja iki 1 W elektros energijos!

  Nuotolinis valdymas

  C6 valdymo automatikoje yra integruotas web serveris, suteikiantis galimybę vėdinimo įrenginį valdyti kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu nuotoliniu būdu. Mobilioji programėlė “Komfovent Home” ir valdymo pultelis turi analogišką sąsają, todėl įrenginio valdymas bus paprastas ir patogus.

  Dviejų tipų pulteliai

  Vartotojas turi galimybę pasirinkti vieną iš dviejų pultelių: C6.1 arba C6.2.