REKUPERATORIUS SYSTEMAIR SAVE VTR 150/B (1000W)

1848.88 

Išvalyti
Apžiūros pusė rekuperatoriui

Dešininė, Kairinė

Gamintojas

Systemair

Našumas, m3/h

258

Energetinė klasė

A+

Įtampa V/Hz

~220-240/50

Šilumos grąžinimas, %

85

Montavimo variantas

Vertikalus

Aprašymas

  • Eurovent sertifikuotas vėdinimo įrenginys
  • Aukšto efektyvumo rotacinis šilumogrąžis su EC motoru
  • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija, užtikrinančia labai žemą SFP ir žemą garsą
  • Atskirai valdomi tiekiamo ir šalinimo oro srautai
  • SAVE Touch valdymas su spalvotu jutikliniu lengvam naudojimui ir paleidimui
  • Automatinis perjungimas į vasaros režimą (be šilumos atgavimo)
  • Valdymas pagal poreikį
  • Galimybė prijungti Modbus per RS-485
  • Galimybė valdyti įrenginį išmaniuoju telefonu įsigijus priedą (IAM)

SAVE VTR 150/B rekuperatorius tinkamas patalpoms, kurių bendras vėdinamas plotas iki 100 m2

SAVE VTR 150/B rekuperatorius pagamintas iš dviejų lakštų ir turi visas valdymui reikalingas funkcijas. Įrenginyje įmontuotas aukšto efektyvumo, kintamo       greičio rotacinis šilumokaitis ir drėgmės perdavimo funkcija, kuri reguliuoja rotoriaus sukimosi greitį pagal temperatūrą ir į tiekiamą orą grąžinamą drėgmę.     Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį.

Visi nustatymai ir funkcijos yra prieinami „SAVE Touch“ jutikliniame valdymo pulte, kuris prijungiamas per rekuperatoriaus viršutinėje dalyje esančią jungtį ir gali būti tvirtinamas prie sienos ar ant pačio įrenginio. Valdymo pultas turi spalvotą jutiklinį ekraną ir itin paprastą naudoti vartotojo sąsają. Esant poreikiui, galima prijungti vieną ar daugiau valdymo pultų. Be to, valdymo pulte suteikiama skirtingų lygių prieiga įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.

Valdymo pulto pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis RANKINIO ar AUTOMATINIO valdymo režimą ir norimus nustatymus iš jau sukonfigūruotų vartotojų režimų.

„SAVE Touch“ AUTOMATINIO valdymo režime gausu funkcijų, skirtų oro srautui reguliuoti pagal CO2 kiekį, slėgį, drėgmę ir t.t. Valdymas pagal poreikį užtikrina našų ir ekonomišką įrenginio veikimą bei geriausią patalpų oro kokybę. Aliarmo simboliai praneša apie galimus gedimus.

Įrenginys turi įmontuotą elektrinį šildytuvą.